Kavga eden çifti ayırırken canından oldu

Antalya’da kavga eden çifti ayırmak isteyen 24 yaşındaki Orhan Tezcan, pompalı tüfekle açılan ateş sonucu yaşamını yitirdi. Polis, olaydan sonra kaçan ve kimlikleri tespit edilemeyen çifti yakalamak için çalışma başlattı.

Kaynak: Kavga eden çifti ayırırken canından oldu – Son Dakika Haber

Konya’dan bayram tatili için Antalya’ya gelen Tezcan ailesi, dün akşam saatlerinde Lara Halk Plajı’nda çadır kurarak konakladı. İlerleyen saatlerde Tezcan ailesinin çadırının hemen yanında bir çift tartışmaya başladı. İkili arasındaki tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Kavgada erkek, kadını tartaklamaya başladı. Olayın büyümesi nedeniyle Serkan Tezcan, kavgayı ayırmak istedi. Kadını tartaklayan adam, bu kez Serkan Tezcan’a saldırdı. Kardeşleri, Serkan Tezcan’a yardıma koştu. Diğer kardeşlerin de kavgaya karışması üzerine, kadın, “Kocamı bırakın” diye bağırdı.

Tezcan kardeşler kavgayı bırakırken aracındaki pompalı tüfeği alan koca, sağa sola ateş etmeye başladı. Tüfekten çıkan saçmaların isabet ettiği kardeşlerden Orhan Tezcan yaralandı ve götürüldüğü Lara Anadolu Hastanesi’nde yaşamını yitirdi.

Polis, kaçan karı- kocayı yakalamak için çalışma başlattı.

Arkadaşlarınız ile paylaşmak ister misiniz?